Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Broker Express

Piknikowa 17/2 Warszawa

Mapa

505 077...

505 077 317

biuro czynne: otwarte teraz do 16:00

Filtruj

5 495 000 zł588 m² 9 345,24 zł/m²

Bartosz Karliński

Bartosz Karliński

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 807 m²

Odkryj luksus życia w sercu Magdalenki w tej imponującej rezydencji o powierzchni 588 m2, usytuowanej na zalesionej działce o wielkości...

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł170 m² 9 117,65 zł/m²

Bartosz Karliński

Bartosz Karliński

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 435 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego, w miejscowości Wola Mrokowska, w gminie Lesznowola. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 124 m2, natomiast...

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

Bartosz Karliński

Bartosz Karliński

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania 2 pokojowego w dzielnicy Białołęka, przy ulicy Marywilskiej 68a. Jest to nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł144 m² 11 736,11 zł/m²

Bartosz Karliński

Bartosz Karliński

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:478 m²

Oferta sprzedaż domu, położonego w Warszawie, w dzielnicy Białołęka - Brzeziny, przy ulicy Warzelniczej. Jest to dom typu bliźniak, usytuowany...

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł768,70 m² 4 410,04 zł/m²

Bartosz Karliński

Bartosz Karliński

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom na sprzedaż o charakterze rezydencjonalnym. Nieruchomość położona jest w Zalesiu...

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł40,48 m² 9 634,39 zł/m²

Bartosz Karliński

Bartosz Karliński

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Dęblinie na osiedlu Stawy. Mieszkanie ma powierzchnię 40,5m2...

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł204 m² 13 186,27 zł/m²

Bartosz Karliński

Bartosz Karliński

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu typu bliźniak, znajdującego się w Warszawie, w dzielnicy Ursynów - Pyry, przy ulicy...

Szczegóły ogłoszenia

9 915 000 zł8 263 m² 1 199,93 zł/m²

Bartosz Karliński

Bartosz Karliński

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki rolnej z możliwością zabudowy mieszkaniowej. Nieruchomość położona jest w Warszawie, w dzielnicy Wilanów, przy...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij